Praca

Informujemy, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Złotowie do zatrudnienia na stanowisku:

EKSPERTA NADZORU BUDOWLANEGO

wybrana została Pani ALEKSANDRA MARMUR, zamieszkała Piła

na stanowisko eksperta nadzoru budowlanego w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Złotowie

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na w/w stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

1. Aleksandra Marmur, Piła
2. Dariusz Dziemianko, Piła

mgr inż. Mateusz Szweda
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Złotowie

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Złotowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

ekspert nadzoru budowlanego

w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Złotowie

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Złotowie
ul. Za Dworcem 3a
77-400 Złotów

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z oddawaniem obiektów budowlanych do użytku
  • prowadzenie działalności kontrolnej polegającej na przeprowadzeniu wymaganych prawem obowiązkowych kontroli obiektów budowlanych
  • prowadzenie działalności inspekcyjno-kontrolnej w zakresie przestrzegania i stosowania prawa budowlanego przez uczestników procesu inwestycyjnego, utrzymania obiektów budowlanych oraz opracowywanie wniosków i zaleceń pokontrolnych
  • prowadzenie postępowań wyjaśniających przyczyny i okoliczności powstania katastrofy budowlanej
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie właściwości powiatowego inspektora nadzoru budowlanego oraz przygotowywanie projektów aktów administracyjnych
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez powiatowego inspektora nadzoru budowlanego

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

  • wykształcenie: wyższe budowlane

pozostałe wymagania niezbędne:

  • uprawnienia budowlane
  • znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane, Kodeks postępowania administracyjnego
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

wymagania dodatkowe

  • komunikatywność oraz umiejętność argumentacji

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • kopia uprawnień budowlanych
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe :

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

15-05-2023

(decyduje data stempla pocztowego lub osobistego dostarczenia oferty do urzędu)

Aplikacje, które wpłyną po określonym wyżej terminie nie będą rozpatrywane.

Miejsce składania dokumentów:

Dane osobowe – klauzula informacyjna

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (RODO).

Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej
  • Informacje o odbiorcach danych: Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, komisja rekrutacyjna
  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej ( z uwzględnieniem trzech miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponowienie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska)
  • Uprawnienia:
    • o prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do przeniesienia danych, żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych podany powyżej
    • o prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
  • Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 22¹ Kodeksu pracy oraz art. 26 i nast. ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o służbie cywilnej w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO
  • Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, nie będą też profilowane

Inne informacje:

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudniania osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów  o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Kandydaci, którzy spełnią wymagania wskazane powyżej jako niezbędne i złożą komplet dokumentów to potwierdzających oraz wymaganych w niniejszej procedurze zostaną dopuszczeni do kolejnego etapu, o czym będą powiadomieni telefonicznie lub e-mailem. Aplikacje kandydatów niewyłonionych w procesie rekrutacji zostaną udostępnione do odbioru w siedzibie Inspektoratu przez okres 5 dni roboczych od daty ukazania się informacji o wyniku naboru na wolne stanowisko, po czym dokumenty nieodebrane zostaną komisyjnie zniszczone.

Przewidywany termin zatrudnienia: 01.06.2023r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (67) 263 53 84